Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Гвинет Палтроу повторно шокира: После свеќата што мириса на вагина, глумицата лансираше бизарен производ кој се распродаде за секунда

Додека многу актери и музичари ширум светот се без работа, холивудската актерка Гвинет Палтроу најде начин да го збогати својот домашен буџет. Нејзиниот бренд Goop ја интригира јавноста со своите необични производи. После свеќи со мирис на вагина и оргазам, познатата актерка лансираше уште еден бизарен производ наменет за жени.

Пред Божиќните и новогодишните празници, актерката Гвинет Палтроу претстави уште еден необичен производ кој крева веѓи, а тоа е комплет со кој мажите имаат можност да оформат модел на својот пенис. Но, производот е првенствено наменет за жени. Збунети сте?

Откако вашиот маж ќе ја реплицира својата машкост, силиконските гениталии стануваат вибратор, а таа забава ќе ве чини 34,99 фунти. Соодветно именуван како „Clone-A-Willy“ доаѓа во пакет со држач за батерии на кој доаѓа силиконски модел на пенис.

Крајниот производ е направен со употреба на силиконски раствор кој се истура во калап, а производот е достапен во неколку нијанси, така што мажите имаат можност да ги реплицираат половите органи што е можно поверно.

Верувале или не, овој производ се распродаде многу брзо откако се појави во продажба, а најчесто го купуваат жени кои сакаат нивниот вибратор да изгледа како гениталиите на нивните посилни половини.

„Овој комплет им овозможува на парот да реплицира идентични машки гениталии што жените можат да ги користат додека нивниот драг е на патување, на пример“, коментира едно лице во прегледите на производите.

‘Претерано? Да Забавно? Бидете сигурни во тоа. Дали вреди да се види неговиот израз на лицето кога ќе го отвори подарокот? Сто проценти да! ’, Прокоментира друга личност.

Božićna kampanja Gwyneth Paltrow

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Оваа година Божиќната тема во Белата куќа е „Америка е убава“, а Меланија Трамп вели дека оддава почит и го покажува „величието“ на Соединетите...

Fool Moon

Астролозите направија интересни откритија и успеаја да ги идентификуваат четирите хороскопски знаци под кои се раѓаат најбогатите луѓе. Ако тие самите не се богати,...

Fool Moon

Или барем, не повторно. Мажите се во навистина тешка позиција, ако мислите малку подобро: општеството им наметна норми на кои тие строго мора да...

Fool Moon

Познатата сликарка Фрида Кало исто така напиша и стихови што ја допираат душата. Оваа песна најверојатно му ја напишала на својот сопруг Диего, а...

Advertisement