Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Во овие три хороскопски знаци се раѓаат фатални жени на кои никој не може да им одолее

Секој хороскопски знак има свои атрактивни одлики, но ако им се верува на астролозите, жените во овие три хороскопски знаци се најфатални и никој не може да им одолее.

1. Скорпија

Скорпиите или сакаат или мразат, нема средина со нив. Ова е нивната најсилна карта. Не можете да го игнорирате нивното присуство.

Жените родени во знакот на Скорпија се вистински магнет за мажите и сите ќе се свртат кон нив. Скорпиите точно знаат како да се однесуваат и што да кажат за да го привлечат и задржат вниманието.

Тие не се срамежливи и ја сакаат својата сензуална природа. Тие уживаат во сексот и сакаат длабоко да го запознаат својот партнер.

Скорпиите не се плашат да го кажат своето мислење и се многу независни, но како партнери се исклучително лојални, што им дава уште една доза на неодоливост.

2. Вага

Жените родени во знакот на Вага се сон на секој маж. Тие се гламурозна верзија на девојка од соседството. Тие имаат неодолива комбинација на убавина и духовитост што ги прави неверојатно харизматични.

Тие сакаат да бидат женствени, да изгледаат добро и да носат убава облека и шминка. Не им пречат традиционалните женски улоги и ќе уживаат да бидат разгалени од нивниот партнер.

Тие се заинтересирани за голем број теми и можат да зборуваат за сè, и тие се со отворен ум и харизматични.

3. Рак

Жените родени во Рак честопати ќе бидат привлечени од маж на прв поглед. Тие изгледаат како принцези, не се свесни за својата убавина и понекогаш изгледаат детски, но се многу мудри.

Нивната привлечност лежи во фактот дека тие не се обидуваат да привлечат. Повеќето од нив се украсени со природна убавина, затоа не им треба привлечна облека или премногу шминка за да се истакнат.

Тие се многу чувствителни и имаат потреба да го задоволуваат својот партнер, така што луѓето секогаш се чувствуваат добро со нив.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Добро, постои можност вашите последни неколку месеци да сте биле најстраствени досега, а можеби и повеќето напалени … досега. Од друга страна, можеби вашето...

Fool Moon

Клаудија Шифер доби голема чест – создадена е нова кукла Барби според нејзиниот лик! Како дел од роденденот на супермоделот (таа наполни 50 години...

Cotton Club

Кога конечно ќе се соочиме со фактот дека потоплиот дел од годината дојде и помина, конечно можеме да се свртиме кон сите убавини на...

Wall Street

Ако некогаш сте чуле за електричниот Walkcar, сигурно сте биле разочарани од информацијата дека е достапен само за јапонскиот пазар. Но, веќе не. „Cocoa...