Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Вака изгледала Меган кога размислувала за самоубиство: „Можете да видите колку е очајна…

„Побарав помош од персоналот, но тие ми рекоа дека не можат да ми помогнат“, изјави Меган Маркл синоќа во интервју за Опра Винфри.

Во интервју за Опра Винфри, Меган Маркл (39) го шокираше светот признавајќи дека размислувала за самоубиство за време на нејзината прва бременост.

Војвотката изјави дека била целосно изолирана и осамена во палатата и дека и било загрозено менталното здравје додека ја носела Арчи во стомакот.

„Побарав помош од персоналот, но тие ми рекоа дека не можат да ми помогнат“, изјави таа, додавајќи дека му рекла на сопругот дека повеќе не сака да биде жива.

Таа раскажала и за еден настан на која не требала да биде присутна, но сепак одлучила да оди, бидејќи се плашела од себеси и дека самата ќе се повреди ако остане дома сама.

Фотографии од тој настан кружат на Твитер уште од интервјуто, а многумина се согласуваат дека Меган на сликите „изгледа потполно скршена зад лажната насмевка“ и дека нејзиниот поглед „залутал во друга димензија“

„Сега сè е многу појасно“, „Кутрата жена, може да се види колку е очајна“, „Срамота е она што го прават од нејзиниот живот“, се само некои од коментарите.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Fine Living

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Advertisement