Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Бред Пит и Инес заедно ја дочекаа Новата година на романтично патување…

Актерот и менаџерката на големопродажбата на накит отпатувале во Мексико каде ја дочекале Новата година.

Бред Пит и Инес де Рамон заедно ја дочекаа 2023 година во сончево Мексико. Како што пишуваат американските медиуми, двојката пред празничниот викенд пристигнала во Кабо Сан Лукас, а Новата година ја пречекале во популарната туристичка дестинација на полуостровот Баха Калифорнија.

“Тие излегуваат на состаноци и се забавуваат. Се случува добра работа меѓу нив. Нема стрес, Бред ужива во дружењето”, рекол извор за People.

Според извор кој зборувал за магазинот, се чини дека 59-годишниот актер се повеќе се врзува за 32-годишната дизајнерка на накит која на јавноста и беше позната како сопруга на актерот од „Vampire Diaries“ Пол Весли.

“Тој поминува се повеќе време со Инес. Тој е многу среќен”, рекол изворот.Тие заминаа на ова патување откако пред неполни две недели го прославија 59-от роденден на Бред во Холивуд, каде што му се придружи Инес. Уште во ноември, People потврди дека Пит и Де Рамон „се забавуваат неколку месеци“. Нивните први заеднички фотографии се направени на 13 ноември во друштво на Синди Крафорд и Ранди Гербер зад сцената на концертот на Боно во театарот Орфеум во Лос Анџелес.

Уште тогаш, извор за оваа оскаровка тврдеше дека тој бил навистина заинтересиран за Де Рамон, која се разделила од нејзиниот сопруг два месеци пред концертот на Боно Вокс, на кој дошле заедно актерот и Инес. Таа сега работи во индустријата за накит и моментално е менаџер на големо за брендот за накит Anita Ko Jewelry со седиште во Лос Анџелес.

Откако беа видени заедно, Бред и Инес се редовно заедно на некои големи настани, па таа го придружуваше на афтер-забавата на премиерата на неговиот нов филм „Vavilon“, по што го прославија неговиот роденден, а сега го прославија и доаѓањето на новата година заедно. Иако се уште нема официјална потврда, единствената информација која протекува во медиумите преку упатени извори е дека актерот е заљубен и заинтересиран за неа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Раперот со најголема колекција на автомобили во светот има и вистинско уметничко дело во својата гаража. Снуп Дог минатата година наполни 30 години во...

Cotton Club

Не е тајна дека каде и да се појави, актерката и пејачка Џенифер Лопез секогаш е главна атракција. Познатата латино дива создаде сопствена линија...

Fool Moon

Поранешната тинејџерска ѕвезда од романтична комедија била хоспитализирана 72 часа, откако наводно сфатила дека излегува од психотична епизода, се јавила на 911. Актерката Аманда...

Four Seasons

Среде живописно француско село најдовме замок од бајките со базен и рајска градина која опива со убавината на секој агол.Замокот може да се изнајми...

Advertisement