Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Бред Пит има нова девојка! Во средината на битката за старателство, актерот го живее животот во потполност – колку што е можно повеќе…

Омилениот холивудски убавец отсекогаш привлекувал внимание со љубовниот живот, а сега извор близок до него открил детал за кој актерот досега не зборувал.

Американскиот актер Бред Пит (58) пред шест години се раздели од актерката Анџелина Џоли, со која има шест деца.

Следеше лута тепачка меѓу поранешните сопружници: Џоли го обвини за насилство, но извесно време мораше да направи тест за дрога пред да ги запознае децата, беше на рехабилитација за алкохол, Бред ја тужеше поранешната сопруга бидејќи таа го продала својот удел во нивната заедничка винарија без консултација со него, а потоа загубија во спор…

Актерот за сето ова време е под будното око на јавноста и продолжува да работи, а доби и Оскар, а сега е откриено дека не му е досадно ниту на љубовно поле.

Имено, извор близок до Бред Пит изјавил дека се гледа со некоја жена, иако врската се уште не е сериозна.

  • Тој е во врска, но не е во сериозна врска – изјави анонимен извор за People.
    Како што истакна, Пит во Лос Анџелес има „одлична група уметници“ околу себе за пријатели. Посветен е на се што ужива и се труди да продолжи со нормален живот.

Откако се разведе со Анџелина, Бред го поврзуваа со неколку познати жени, а најмногу се зборуваше за врската со актерката Алаја Шокат, која ниту една од нив никогаш не ја призна и со германската манекенка со полско потекло Никол Потуралски, која за време на нивниот Љубовта беше во брак (и остана по раскинувањето).

– Бред има свои филмови, ја има винаријата „Миравал“ и сите други страсти – истакна изворот. — Ја сака архитектурата, креативноста. Живејте го животот во потполност, колку што е можно под околностите.Иако некое време изгледаше како да се помириле, сепак не се откажуваат од борбата за старателството над децата. Заедно, двојката ги има синовите, синовите Медокс (20) и Пакс (18), ќерките Захара (17) и Шајло (16), како и близнаците Вивиен и Нокс (13), а американските медиуми пишуваат дека нивните најмали деца ќе бидат полнолетни во моментот кога конечно ќе се реши спорот. Сепак, тоа не значи дека Анџелина и Бред се откажуваат.

Како што пишуваат медиумите, Џоли прави се да не заврши спорот во блиска иднина.

  • Јасно е дека Енџи направи се за да го одложи процесот и да го продолжи – изјави извор за Us Weekly. — Сè што може да направи е да работи со својот правен тим и да ја достави документацијата.

Ниту еден од нив јавно не ја коментираше ситуацијата во која се нашле, а Анџелина еднаш истакна дека поради таткото на нејзините деца била принудена да живее во Лос Анџелес иако имала други планови.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement