Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Блеска и кога не се труди многу: Босоногата Џулија Робертс ја истакна својата витка линија на плажа

Додека нејзината внука во Лос Анџелес се подготвуваше за доаѓањето на првото дете, славната Џулија Робертс реши да најде пауза од обврските на песочните плажи на Хаваите, каде не успеа да остане незабележана од леќите на дежурните фотографи папарацо.

Julia Roberts

Иако во последните месеци ретко се гледаше во јавноста поради глобалната пандемија, омилената холивудска Џулија Робертс, која овој октомври го прослави својот 53 роденден, моментално ужива на Хаваите.

Julia Roberts

Како и многу луѓе ширум светот, познатата добитничка на Оскар целосно го прифати трендот на удобна, лежерна облека, што имаше можност да ја докаже на социјално далечната прошетка по песочните плажи.

Julia Roberts

Дежурни папарацо-фотографи ја забележаа 53-годишната sвезда во босо издание, облечена во обична комбинација на сива маичка со принт, тексас шорцеви над кои врзаше фланелна кошула околу половината.

Изгледот го заокружи со квадратни модели на очила за сонце со сигурен комплет слушалки AirPod за да го направи уживањето комплетно.

Поголемиот дел од последниот дел од годината Џулија Робертс, како и многу колеги, ги охрабри своите следбеници на Инстаграм да гласаат на претседателските избори во ноември и споделувајќи ги своите фотографии во изборна облека.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Модниот бренд Miu Miu претстави кампања за пролет / лето 2021 година, што претставува заедница на неконформисти со жива личност. Миучија Прада реши да...

Cotton Club

Џо Бајден положи заклетва како 46-ти американски претседател на Соединетите Држави на церемонија во Вашингтон. Пред него се заколна и Камала Харис, првата потпретседателка...

Cotton Club

Дојде денот Доналд и Меланија, американскиот претседател и прва дама во заминување да ги напуштат Белата куќа и Вашингтон! Двојката се појави на церемонијата...

Fool Moon

Типот на личност, кој денес често го нарекуваат INFJ, Карл Јунг го сметал за најубав и редок. Што стои зад кратенката INFJ? Едноставно: интровертно,...

Advertisement