Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Актерката и оскаровка Голди Хоун (77) беше фотографирана додека се шета по улиците на Њујорк, а нејзините фотографии предизвикаа многу реакции кај корисниците на социјалните мрежи бидејќи едвај ја препознаа….

Хон ја помина неделата на Менхетен уживајќи во времето со својот сопруг, актерот Курт Расел и ќерката Кејт Хадсон. За време на прошетката, Хон во еден момент ја направи фацата на озлогласената „патка“ и токму во тој момент фотографот успеал да ја фотографира,а подоцна ја објави „Daily Mail“.

Нивните читатели во коментарите под објавата напишаа дека „едвај ја препознаваат“ и дека си го „уништила лицето“, а ова се само дел од коментарите. „Колку тажно“, „Имаше премногу пластични операции“, „Таа го има истиот пластичен хирург како Мадона и Присила Присли“, „Едвај се препознава со тоа лице патка“, „Таа остаре многу“, „Како и да е, станува подобра од Мадона“, „Морав добро да ја погледнам сликата“, се само дел од коментарите под објавата на “Daily Mail”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Пејачката Лана Дел Реј беше уловена од папараците на плажа во Рио де Жанеиро, а во преден план е нејзиниот изглед кој многу се...

Green Tea

Ако сте работеле неуморно цел живот за да станете еден од најбогатите луѓе на планетата, ќе ви биде простено што сакате да забавите, да...

Cotton Club

Познатата оскаровка Џесика Честејн изгледаше одлично пред студиото на NBC во Њујорк. За снимањето на Today Show, 46-годишната актерка се одлучи за комбинација на...

Fool Moon

Познатиот холивудски актер и заводник Ал Пачино чека дете со својата девојка Нур Алфала, која е во осмиот месец од бременоста. Оскаровецот (83) и...

Advertisement