Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

“UGLY”ПАТИКИТЕ НИТУ ОВАА СЕЗОНА НЕ ИЗЛЕГУВААТ ОД МОДА: Ги носат сите светски ѕвезди од Бела Хадид до Ријана

Иако не се прв избор за софистициран изглед, патиките се едни од омилените модели на обувки на многу девојки.Со оглед на тоа што опсесијата со патиките Salomon не престанува со сезони, не е чудно што тие се на самиот врв на шопинг листата на девојки кои го сакаат лежерниот стил на познатата манекенка Бела Хадид.

Лесно се комбинираат со поло фустан и на тој начин ја ставаат спортската атмосфера во фокус, исто како што тоа го направи Бела Хадид. Ги носи и Ријана која одлично ги спои со нејзиниот урбан моден стил.

Одлично одат и со кожна јакна или капут, како што покажаа и други девојки, добивајќи ја својата модна репутација затоа што станаа нешто што мора да се има во гардеробата на модните девојки.

Лесно се комбинираат со поло фустан и на тој начин ја ставаат спортската атмосфера во фокус, исто како што тоа го направи Бела Хадид. Ги носи и Ријана која одлично ги спои со нејзиниот урбан моден стил.

Одлично одат и со кожна јакна или капут, како што покажаа и други девојки, добивајќи ја својата модна репутација затоа што станаа нешто што мора да се има во гардеробата на модните девојки.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement