Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Animal print: парчиња облека кои е пожелно да ги имате во ормарот оваа зима

Леопард принтот е способен да остане тренди сезона по сезона.

Шармот и привлечноста на овој принт секако не остануваат незабележани, а неодоливиот животински принт не запаѓа во длабок зимски сон дури и во текот на зимата.

Поздравете се со монохроматската облека бидејќи шарени леопардни шари се појавуваат на меки крзнени палта што нѐ галат и топлат во текот на зимата, топли џемпери, смели балетанки, фустани, блузи и сезонски модни додатоци. Ако сакате нешто ново, измешајте ги сите заедно во мешавина од различни загадувачи и ткаенини! Накратко, ловот за совршена облека со животински принт е во тек. Дали сте подготвени да го откриете нашиот избор?

animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (7).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (6).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (8).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (9).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (10).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (11).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (12).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (13).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (14).jpg
animal-print-predmeti-koje-je-pozeljno-imati-u-ormaru-ove-sezone (15).jpg

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Или барем, не повторно. Мажите се во навистина тешка позиција, ако мислите малку подобро: општеството им наметна норми на кои тие строго мора да...

Fool Moon

Познатата сликарка Фрида Кало исто така напиша и стихови што ја допираат душата. Оваа песна најверојатно му ја напишала на својот сопруг Диего, а...

Fool Moon

Освен кога поинаку го бара некоја улога, Џорџ Клуни е познат по својата едноставна, кратка фризура и уредна брада. Во интервју за неделната утринска...

Fool Moon

Кога Џон Кенеди бил застрелан во Далас, крвта го распрснала розовиот комплет на неговата сопруга Џеки. Сепак, малку се знае за приказната зад овој...

Advertisement