Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Џеј Ло во спортско издание и без шминка: Комбинирала тренерка со скапа чанта!

Џенифер Лопез (51) е фотографирана откако ја напуштила теретаната во Мајами, со придружба на пријатели, во блиското кафуле, за да се опушти од физичката напнатост.

Латино дивата што сме навикнале да ја гледаме во гламурозни изданија на црвениот тепих, приватно претпочита лежерни изданија, а со оглед на тоа колку напорно вежба, спортската облека стана нејзино секојдневие.

Во едно такво издание, папараците ја „уловиле жива“, а нејзиниот аутфит доминира удобна сина тренерка.

Таа го заокружи спортското издание со горен бел и пократок дуксер, кој и го открива стомакот, па може да ги видите резултатите од вежбањето.

Со цел да се скрие од љубопитните минувачи, таа го маскирала лицето со очила за сонце и, се разбира, поради пандемијата на вирусот корона, со заштитна маска што фино ја измеша со бојата на нејзината тренерка.

Заедно со спортската комбинација, таа понела со себе и чанта Hermes , која дамите, поради својот луксуз, обично ја носат во посебни прилики, а не во теретана.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Во моменти на страв и напади на паника, обично забораваме прво да дишеме, што само ја отежнува ситуацијата за нас. Затоа, д-р Ендру Вале...

Cotton Club

Зимски капут од соништата. Јакни од сите видови тешко може да се наречат нешто навистина оригинално. Дури и ултра-гломазните модели станаа прилично чест основен...

Fool Moon

Почина на 87-годишна возраст. На почетокот на јануари, Лери Кинг беше хоспитализиран во Лос Анџелес, откако доби Ковид-19. Култниот новинар, еден од најхаризматичните анкетари...

Green Tea

Како да се зајакне имунитетот? Еден начин е да се следи внесот на цинк. Поради некоја причина, овој микроелемент често се заборава, иако неговиот...

Advertisement