Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

ЏЕЈ ЛО ВО НИКОГАШ ПОКРАТОК ФУСТАН МАМИ ВОЗДИШКИ! Ќе се носи ова лето, а со него оди се – од сандали до ПАТИКИ…

Џенифер Лопез уште еднаш ја оправда титулата модна икона – облече мини фустан кој станува се попопуларен.

Топлите денови се тука, летото се ближи и ние се подготвуваме да скокнеме во нашите омилени, раскошни и удобни фустани. Ако ви здосадиле истите модели, Џенифер Лопез е тука да предвиди нов тренд.

Латино дивата се појави во Малибу, каде беше фотографирана како оди на ручек со нејзината мајка Гвадалупе Родригез и вереникот Бен Афлек од кој не се разделува.

Сепак, на фотографиите јасно се гледа дека Џеј Ло постојано ги привлекувала погледите и воздишките на минувачите, а сето тоа поради стајлингот што го презентирала.

Пејачката и актерка се одлучи за мини фустан со необичен крој. Би се рекло дека се работи за тексас, кој го има популарниот крој „А“, а Џенифер го искомбинира со сандали на платформата.

Сепак, овој фустан дефинитивно оди со се. Без разлика дали се работи за дневна варијанта во која ќе ја комбинирате со обични бели фустани или вечерни кога сакате да заблескате во омилените сандали на потпетици.Џенифер Лопез уште еднаш одговори на прашањето зошто е прогласена за модна икона, затоа што и се случило безброј пати да диктира трендови. Мора да признаеме, таа може да го направи тоа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement