Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Џесика Бил: Омилени летни панталони кои изгледаат навистина добро во секоја прилика…

На премиерата на нејзината нова криминална серија „Candy“, актерката Џесика Бил се појави во бело од глава до пети. Едноставната, но ефикасна комбинација беше онаа која среќно се пресликува во топлиот дел од годината.

Таа спои бел кроп топ без ракави со волуменозни бели панталони со висок струк со назабени рабови, кои целосно и ги покриваа чевлите. Панталоните се дел од колекцијата на модната куќа Giambattista Valli .

Едноставната бела комбинација ја зачини со парчиња златен накит, а нејзината брановидна коса изгледа како да е создадена за пролетни и летни денови.

Белите панталони се модел од кој многу дами не се откажуваат ниту во најтоплиот дел од годината. Дури и кога фустаните и здолништата го заземаат водството во модните комбинации, белите панталони остануваат елегантно и разноврсно парче кое совршено функционира како дел од лежерните, но и свечените комбинации.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Даф призна дека достигнала фаза во која, денес, целосно го прифаќа своето тело и не е заинтересирана никогаш повторно да живее според холивудските стандарди...

Wall Street

Дресот што го носеше аргентинската фудбалска ѕвезда Диего Марадона кога го постигна својот познат гол „Божја рака“ за време на Светското првенство во 1986...

Green Tea

Руколата е една од најблагодарните намирници што можете да ги внесете во вашето секојдневие – се одгледува во текот на целата година, лесно се...

Wall Street

Проблеми со купувањето на мрежата Твитер – Маск објави дека одлуката ја става во мирување! Илон Маск понуди 44 милијарди за купување на Твитер...

Advertisement