Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Џенифер Анистон блесна во тесен фустан со ситни дијаманти: Гламур и елеганција во еден потег

Актерката Џенифер Анистон синоќа се појави на црвениот тепих за да присуствува на премиерата на филмот „Murder Mystery 2“.

Џенифер за оваа пригода облече фустан со кој на многумина им одржа модна лекција.

Имено, тесниот беж фустан одлично ја истакна витката фигура на актерката на која би и позавиделе и помладите девојки.

Она што го прави посебен овој фустан се ситните дијаманти кои го красат и направија Џенифер буквално да блесне на црвениот тепих.

Кога пристигна на премиерата, Џенифер имаше и крзнени бели ракави, кои подоцна ги соблече.

Кога станува збор за накитот, таа не претерала, бидејќи фустанот зборувал сам за себе, па ставила само нараквица и прстен.

Џенифер како и секогаш беше минимално нашминка,а русата коса по која е препознатливаи беше пуштена.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Пејачката Лана Дел Реј беше уловена од папараците на плажа во Рио де Жанеиро, а во преден план е нејзиниот изглед кој многу се...

Green Tea

Ако сте работеле неуморно цел живот за да станете еден од најбогатите луѓе на планетата, ќе ви биде простено што сакате да забавите, да...

Cotton Club

Познатата оскаровка Џесика Честејн изгледаше одлично пред студиото на NBC во Њујорк. За снимањето на Today Show, 46-годишната актерка се одлучи за комбинација на...

Fool Moon

Познатиот холивудски актер и заводник Ал Пачино чека дете со својата девојка Нур Алфала, која е во осмиот месец од бременоста. Оскаровецот (83) и...

Advertisement