Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Шармантна Coach празнична кампања

Coach ангажираше тим од целиот свет за својата Holiday 2020 кампања…

Наречена Holiday is Where You Find It, рекламната кампања не запознава со Џенифер Лопез, Рамла Али, Камил Мороне и Џун. Џенифер позираше со своите две деца и мајка на локација во Лос Анџелес. Во исто време, остатокот од моделите позираа на локации како Малезија и Англија.

Златни кутии, празнични светла и преголеми украси создаваат вистинска празнична атмосфера. Удобните џемпери, заедно со долгите фустани, се издвојуваат на посебен начин на овие слики. The Beat Bag исто така ги доби своите пет минути слава во филмот што ја придружува кампањата.

„Создадена за време на уникатните околности што ни беа донесени до 2020 година, оваа кампања се фокусира на вербата на брендот „Coach“ во позитивноста, наоѓањето радост во малите нешта и удобноста што ја бараме во заедништвото и семејните традиции“, велат од славниот бренд.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Во последно време, животот во предградијата стана попопуларен од кога било … Куќите што овозможуваат пристап до прекрасно парче земја во заспана рурална населба...

Fool Moon

Зошто спиеме погрешно?Најчеста грешка е спиењето на страна или стомак. Овие пози се многу удобни и ова е чисто психолошки момент, кој дава чувство...

Fool Moon

Италијанците се нација на естети и хедонисти. Нивниот свет се врти околу задоволствата и убавината, вклучително и жените. Каква е вистинската Италијанка? Самољубие Италијанките...

Fool Moon

ОВЕН ХранаОвните треба постојано да ја надополнуваат својата сила со калорична храна. Месо на прво место, јајца, сирења, но и многу свежо овошје и...

Advertisement