Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Чиста врелина – Нова agent provocateur колекција

Уживајте во новата смела понуда на познатиот бренд…

Agent Provocateur, бренд познат по своите луксузни парчиња долна облека, ја претстави својата колекција за Денот на вљубените, која содржи декадентен асортиман на брусхалтери, гаќи и жартиери, во розови, црвени и бургундски тонови.

Сензуалната придружна кампања нè воведува во нови стилови од колекцијата, вклучувајќи ги и боксерите Je T’Aime, украсени со пом-пом ресни и фаби танга гаќички кои се едвај присутни. Купид комплет, кој содржи танга гаќички и градник, е украсен со нежни срца од тантела, додека жартиерите на Харло се украсени со сјајни каменчиња и тантела.

Кога станува збор за класични парчиња, тука се нудат и нови минималистички стилови, како што се Милена брусхалтер и Жизел слип. За сензуални и жешки средби во спалната соба, исто така, се нуди камшик Grazzini направен од бургундска кожа, додека Енерика mule играчкитe се украсени со пердуви.

Колекцијата е веќе достапна за купување.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Научниците со години истражувале дали ќе биде можен живот на Марс. Кога Rover Perseverance на NASA безбедно ја допре површината на Црвената планета на...

Green Tea

Постои раширено верување дека е потребно да се јаде јаболко секој ден за здраво тело. Во земјите што зборуваат англиски јазик, постои дури и...

Fool Moon

Повеќето жени, и славни холивудски диви и ние „обичните“, редовно ја боиме косата кога ќе пробелее. Ова не е ништо чудно, ниту е новина,...

Fine Living

Многумина од нас не можат да се разбудат наутро и да го започнат денот, ако не помириснат и вкусат совршено подготвена шолја кафе… Како...

Advertisement