Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Чизми со високи потпетици: Дизајни што ќе ја подигнат вашата женственост на ново ниво

Како што температурата почнува да опаѓа, чизмите стануваат сè поважни во секојдневната облека.

Може да се комбинираат со сите парчиња облека од плакарот што можете да ги носите од утро до вечер, од канцеларија до вечерно излегување. Без разлика дали ќе одлучите да ги комбинирате со миди здолништа или со фустани и панталони, резултатот ќе биде уникатен.

Ако барате начини да ја подигнете женственоста на нови височини и да претставите аутфит што ќе ги привлече сите погледи, тогаш оваа сезона мора да добиете пар чизми со високи потпетици.

Оваа есен и зима доминираат светли бои кои ја даваат вашата стилска динамика и ја претвораат дури и наједноставната облека во исказен изглед.

Погледнете ги актуелните модели во галеријата со фотографии.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Многу сопственици на куќи денес, барем оние што можат да дизајнираат свој дом, избираат винарски визби како една од клучните простории… Кога треба да...

Wall Street

Просторот за криптовалути сега вреди над 2 трилиони долари, и сите од производители на автомобили од висока класа до луксузни туристички компании се борат...

Fool Moon

Пинк често се смета за женствена, несериозна, нежна, романтична … но низ историјата ја носеа моќни жени кои беа незаборавни во фустани во различни...

Cotton Club

Новиот простор од 800 квадратни метри ќе го содржи најдоброто од овој бренд, вклучувајќи колекции Ready-to-Wear, чанти, чевли и додатоци. Исто така, ќе содржи...

Advertisement