Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Чевли за преодното време помеѓу зима и пролет кои ги обожаваат Пернил и Бела: Гломазни мокасини

It чевлите што ги обожаваат тренди девојките како Пернил Тејсбаек и Бела Хадид се исклучително удобни и практични, а може да се носат и на фустани и здолништа, фармерки и поелегантни панталони.

Тековната понуда вклучува бројни модели – од класична црна до пастелни нијанси, со метални или кристални токи, рабници и ланци, а ние подолу избравме неколку од нашите фаворити.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Обрнете внимание затоа што оваа навика може да биде многу штетна… Додека седите, скоро несвесната реакција е да ги прекрстите нозете. И таа навика,...

Four Seasons

European Best Destinations, независна организација со седиште во Брисел чија цел е да го промовира туризмот на нашиот континент, соработувала со повеќе од 300...

Fine Living

Понекогаш, помалку може навистина да биде повеќе, но во случај на една нова вила во Лос Анџелес, можеме да го кажеме спротивното… Сместена на...

Green Tea

Славната 35-годишна манекенка ја сподели својата утринска рутина за убавина на Инстаграм профилот на британски Вог и откри неколку тајни за нејзиниот навистина беспрекорен...

Advertisement