Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Целосно го смени имиџот: Кејт Бекинсејл во комбинација која ја носат само најхрабрите девојки…

Актерката Кејт Бекинсејл (49) е видена на улиците на Беверли Хилс во облека која дефинитивно не може секој да ја носи.

Кејт Бекинсејл често е во медиумите поради нејзиниот неверојатен изглед на крајот на петтата деценија, а на речиси сите големи настани секогаш е една од најгламурозните и најубавите холивудски диви.Нејзиниот моден стил е сè само не досаден и монотон, па пред неколку дена не воодушеви со краток син фустан со светки во кој уште еднаш ни докажа дека е во фантастична форма.

Затоа, последното издание на актерката, кое фоторепортерите го снимија денеска на улиците на Беверли Хилс, збуни многумина, но најмногу ги воодушеви.

Навикнати сме на пердуви, тул и интересни креации од нејзиното одење по црвениот тепих, но овој пат таа остави се без зборови, а се уште не сме сигурни дали е добро или лошо.

Актерката беше видена во необична модна комбинација која дефинитивно можат да ја изберат само најхрабрите.

Имено, првото нешто што ни падна во очи беше „прегодимензионираното“ сако со 3/4 ракави во боја на лаванда,што е навистина фантастично, но навистина изгледа како да е неколку броја поголемо.

Одоздола носеше црн свилен комплет со еднорози што го покажа неколку часа претходно на Инстаграм, а многумина го опишаа како пижами.

Оваа необична комбинација ја заокружила со темнозелена чанта и гломазни чизми.

На главата имаше машна, кој најчесто сака да ја носи и кој веројатно ја смета за нејзин омилен моден додаток.

Згора на се, носеше предимензионирани очила за сонце, па едвај се препознаваше.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Добро утро!” – оваа реченица не е без причина. Ако добро го започнеме денот, голема е веројатноста дека и остатокот од денот ќе биде...

Cotton Club

Во Мајами, Флорида, се одржа светската премиера на филмот „Магичен Мајк: Последниот танц“. Во тој град, познат по забавите и незаборавните ноќи, се одвива...

Wall Street

Ким Кардашијан конечно беше таа што ја направи победничката понуда за парче редок накит со дијаманти, кое беше продадено од аукциската куќа Sotheby’s на...

Route 66

Ова е најмоќниот производствен Aston Martin досега, и најбрзиот DBS досега. Достапен во Coupe и Volante форма, DBS770 Ultimate ќе се произведува во строго...

Advertisement