Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Хејли Бибер знае како секоја комбинација да ја направи вкусно заводлива!згодната манекенка беж комплетот го зачини со врвни street style парчиња…

Супермоделот Хејли Бибер е позната како вистинска кралица на уличната мода со причина, а нејзините комбинации зрачат со заводлива и шик лежерност која тешко се надминува. Атрактивна манекенка прошета низ улиците на Велика Јабука во уште едно стилско издание кое ги спојува елеганцијата, сексипилноста и најголемите улични модни трендови.

Американската ‘it’ девојка, 25-годишната Хејли Бибер, благодарение на внимателниот стајлинг знае како да го направи заводливо речиси секоја облека на вкусен начин, а исклучок не беше ниту последното издание кое го прошета во Њујорк.

Сопругата на поп-ѕвездата Џастин Бибер вешто си поигрува со пропорциите и стиловите, а оваа одлична модна комбинација ја заврте околу беж комплет составен од долго здолниште и „преголем“ блејзер, кој доаѓа со потписот на брендот Gestuz.

Под блејзерот, атрактивната бринета носеше бел кроп топ кој никогаш не излегува од мода, а брилијантно ги истакна нејзините извајани стомачни.

Храброто издание на моделот беше комплетирано со високи кожени чизми со потпетица, зад кои стои полската дизајнерка Магда Бутрим, чиј фустан пред неколку месеци го носеше и сплитската пејачка Северина.

Американската убавица ја заокружи комбинацијата во знак на претстојните трендови со црна торбичка на американскиот бренд The ​​Row и минијатурни очила за сонце од познатата куќа Balenciaga, кои станаа нејзино своевидно парче.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement