Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Хејли Бибер е фотографирана во Њујорк во модна комбинација која ги запали социјалните мрежи…

Познатата и една од најбараните манекенки Хејли Бибер е фотографирана во Њујорк додека влегувала во јапонски ресторан. Нејзините модни комбинации често се следат со посебно внимание, а не е тајна дека познатите дами преку ноќ носат нови трендови.

Меѓу нив е и Хејли, на која овој пат и беше доволна само една јакна за да направи хаос. Манекенката како фустан носеше сив блејзер, додека длабокото деколте јасно покажува дека не носи градник.

Кога станува збор за обувките, се чини дека на Хејли не и е проблем преку ден да го извади она што е првенствено наменето за вечерната верзија. Таа носеше црни, лакирани сандали со висока платформа и потпетици, додека папараците постојано се сликаа.

Она што е интересно е што Хејли се заканува да воведе уште еден тренд со оваа комбинација. За тоа допринесува и тоа што под сакото носи само долна облека, додека вчера ваквите блејзери важеа за предимензионирани парчиња.

Корисниците на мрежата веќе опширно коментираа за нејзиното објавување.

„Ова е одличен начин да се носи јакна без да се вжешти“, „Чекај, таа има само гаќички под сакото?“, „Сега блејзерите ќе станат фустани“, „Малку е кратко за фустан“, „Јас не знам како таа седи во ова „„Што ако копчето се скрши?“, беа само некои од коментарите.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement