Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

ФОТО Без Фотошоп, шминка и разубавување: Погледнете како навистина изгледаат sвездите

АКО некогаш сте се прашувале како изгледаат славните без шминка и фотошоп, вие сте на вистинското место. Но, она што е уште поинтересно е дека некои од нив тоа и самите го покажаа на социјалните мрежи.

Актерката и пејачка Зендаја еднаш буквално објави колаж од нејзините изменети и немонтирани фотографии, актерката Сара Хиланд еднаш се појави на Teen Choice Awards без „спан“, односно без корсети и го покажа стомакот и се пофали со тоа на Инстаграм, а лицето во природно издание на Ријана тоа го покажа и на социјалните мрежи.

Погледнете како изгледа кога sвездите објавуваат фотографии во природно издание за да докажат дека совршенството не постои и дека не е сè секогаш како што изгледа.

1. Zendaya

2. Iskra Lawrence

3. Hillary Duff

4. Ashley Graham

View this post on Instagram

same me. few new stories.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

5. Rihanna

View this post on Instagram

when u can’t wait for summer.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

6. Demi Lovato

7. Chrissy Teigen

8. Halsey

9. Katy Perry

10. Ruby Rose

11. Sarah Hyland

12. Lizzo

View this post on Instagram

Roll Model.

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating) on

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

По неколкумесечно чекање, пред неколку часа излезе новата реклама за најпознатиот парфем во светот – Chanel N°5. Шанел нè повикува да откриеме ново поглавје...

Cotton Club

Големите кардигани станаа омилена облека на ѕвездите. Есента е сезона на кардиган. Но, додека се движиме кон зимата, пријатниот дел од гардеробата ги менува...

Cotton Club

По кратка пауза поради коронавирусот, Меланија Трамп повторно му се придружи на сопругот на претседателската турнеја. Како и секогаш, таа го поддржа својот сопруг...

Cotton Club

Комбинациите на облека на sвездите на уличниот стил имаат многу да ни кажат за модата и трендовите секоја сезона, а тоа не се однесува...

Advertisement