Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Фатална привлечност: Ирина Шајк во кампањата за долна облека на Ријана

Првото провокативно видео!

Рускиот супермодел во долна облека Savage x Fenty! Во улога на деловна жена, Ријана одлета на модниот Олимп толку брзо како во музичката индустрија.

Нејзиниот бренд за долна облека Savage x Fenti веднаш го освои пазарот и ги потисна другите брендови за долна облека, а најпознатите светски sвезди сега се учесници во нејзината рекламна кампања.

Носејќи црн градник од тантела и свилен кимоно палто, Ирина Шајк стана еден од главните ликови на новата кампања под ветувачката „забранета содржина“ на брендот. На натписот пишува: „Внимание! Драматична содржина. Може да содржи премногу жешка атмосфера “.

Комплетната колекција Savage x Fenty и, се чини, многу сензуално видео, ќе биде премиерно прикажана на 2 октомври, како што ветува Ријана.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Кинеската астрологија, како и класичната западна астрологија се состои од 12 хороскопски знаци. Според кинеската астрологија, секоја година управува одреден знак, кој секогаш се...

Green Tea

УН Диета – Воведни забелешки Строгото спроведување на оваа диета доведува, покрај слабеењето, и до промена на метаболизмот, така што изгубената тежина не се...

Fool Moon

Кога се споменува убавината, многумина прво помислуваат на Наоми Кембел. Започнала да се бави со манекенство на 15-годишна возраст, а статусот на супермодел го...

Fool Moon

Риалити ѕвездата и мега успешната деловна жена, Ким Кардашијан откри во разговорот со легендарниот Дејвид Летерман како заработува пари на најлесен начин. Иако на...