Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Толку едноставно што само Џеј Ло може да го носи!Здолниште кое синоќа ја зашемети цела Калифорнија…

Дури и црното макси здолниште не може да биде досадно кога го носи Џенифер Лопез.

Латино дивата Џенифер Лопез (52) синоќа ја освои наградата Generation на MTV наградите MTV, а не го криеше задоволството што го доби ова признание.

Поп-ѕвездата, која се истакна како пејачка, танчерка и актерка, ја искористи оваа прилика да им се заблагодари на своите пријатели и оние кои не беа во нејзината долга и успешна кариера.

  • Сакам да им се заблагодарам на луѓето кои зборуваа кога ја напуштав просторијата, а понекогаш и во мое лице, што никогаш нема да можам да го сторам ова. Навистина немаше да успеам без вас– јасна и остра беше Џенифер Лопез.

Имено, Џеј Ло на црвениот тепих прошета во кожен корсет од брендот Mônot, модел во форма на елек кој ги истакна нејзините гради, но и привлече големо внимание на тесниот струк. Под корсетот, аутфитот продолжува со макси-здолниште, црна креација со крој на сирена која го краси водечкиот тренд оваа и минатата година – деколте! Здолништето беше невообичаено исечено во пределот на задниот дел на колковите и над задникот, што дополнително ги пренасочи погледите кон прекрасната фигура на Џенифер.

Со оглед на тоа што дури и во полежерните прилики носи вртоглаво високи потпетици, тие не изостанаа ниту во овој посебен момент, а Џеј Ло се одлучи за проѕирни сандали со црна платформа и тенки потпетици со игла кои самата ги дизајнираше.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Денес овој плоштад повторно блесна, а благодарение на граѓаните и властите кои го зачуваа неговиот историски шарм и автентичност, ја носи титулата најголем средновековен...

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Advertisement