Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Токму кога мислиме дека не може да стане посензационална, Џенифер Лопез се појавува во гламурозно издание…

Актерката и пејачка Џенифер Лопез блесна во секоја смисла на премиерата на нејзиниот нов филм, која се одржа во средата вечерта во Лос Анџелес.

Во романтичната комедија „Свадба со пушка“ Џенифер глуми со Џош Духамел. Тие двајца одлучуваат да се венчаат на екстравагантна локација, каде што ги собираат членовите на нивните семејства. Ситуацијата ја усложнува заложничката криза…

Латино дивата зачекори на црвениот тепих во беж фустан од проѕирен материјал, покриен со златни светки. Креацијата е дело на модната куќа Valentino.

Раскошниот долг фустан со високо деколте изгледаше како ѕвездата од романтичната комедија да носи долга наметка. Под проѕирниот фустан се гледаше боди во беж боја украсена со светло жолта машна врзана околу половината.

Пејачката ја врза косата во елегантна пунџа, а едно од најсензационалните изданија го заокружи со впечатливи парчиња накит, меѓу кои се истакнаа висечките сребрени обетки и жолтата клач чанта на брендот Tyler Ellis.

Кога станува збор за обувките, таа се одлучи за светкави чевли со платформа и висока пета.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Добро утро!” – оваа реченица не е без причина. Ако добро го започнеме денот, голема е веројатноста дека и остатокот од денот ќе биде...

Cotton Club

Во Мајами, Флорида, се одржа светската премиера на филмот „Магичен Мајк: Последниот танц“. Во тој град, познат по забавите и незаборавните ноќи, се одвива...

Wall Street

Ким Кардашијан конечно беше таа што ја направи победничката понуда за парче редок накит со дијаманти, кое беше продадено од аукциската куќа Sotheby’s на...

Route 66

Ова е најмоќниот производствен Aston Martin досега, и најбрзиот DBS досега. Достапен во Coupe и Volante форма, DBS770 Ultimate ќе се произведува во строго...

Advertisement