Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Тие доаѓаат во многу бои – тие се толку удобни! Анџелина Џоли ова лето не ги соблекува своите шик влечки, совршени за топлите летни денови…

Деновиве Римјаните често имаат прилика да ја запознаат Анџелина Џоли, која е одлично стилизирана за тренди италијанското општество, но сепак и е удобно во секој чекор.

Актерката Анџелина Џоли по пауза се врати на режијата, а деновиве во Рим работи на филмот „Bloodless“, нејзиниот нов проект.

Како што пренесуваат светските медиуми, станува збор за приказна базирана на романот на италијанскиот писател Алесандро Барико, кој ја обработува темата на траумата и самолекувањето по војната, а во главните улоги се појавуваат Салма Хајек и Демијан Бичир.

Популарната актерка и режисерка се труди да го искористи секој слободен момент во Рим за да ужива во шармот на овој град, па папараците многупати ја сликале додека шетала, посетувала музеи и се дружела со нејзините деца.

Речиси во секоја прилика, модните познавачи „фаќаа око“ дека Анџелина носи ист модел на влечки, без разлика како е облечена.

Најмногу ја гледаме во дводелни комплети и летни фустани, најчесто во предимензионирана облека од лесни материјали, а што и да облече носи удобни влечки од модната куќа Valentino.

Станува збор за модел на минималистички дизајн, изработен од вистинска кожа, кој е целосно рамно, со исклучок на малку подигната потпетица за удобност.

Новите омилени чевли на Анџелина се отворени и украсени со златен монограм од модната куќа Valentino, а актерката ги поседува во неколку бои и најчесто ги носи со чанти во идентични нијанси.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Green Tea

Многу жени фантазираат за телото на познатата руска манекенка и актерка, а сега дознаваме што прави таа за секогаш да биде во топ форма....

Fool Moon

Серена Вилијамс отворено проговори за својата одлука да се повлече од светот на тенисот, но и за постпородилната депресија и тешките одлуки со кои...

Advertisement