Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Синди Крафорд уште еднаш ни одржа модна лекција на сите нас!

Синди Крафорд (55) по којзнае кој пат покажа како изгледа добар стил и како треба да се облекува жената во зрелите години.

Многу дами, кога ќе наполнат 50 години, избегнуваат да носат бели панталони, но Синди ни покажа дека не е забрането парче и доколку се стилизираат правилно, можат да изгледаат одлично.

Поранешната манекенка се одлучи за неутрални тонови и со овие панталони комбинирала бела маица, крем сако и чизми.

Модните експерти овој пат и дадоа оценка 10, а што велите вие? Дали ви се допаѓа овој стајлинг?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Замокот нуди прекрасен панорамски поглед на регионот, кој инаку е познат по своите добри вина. Каква среќна случајност! Castel del Monte или „ридски замок“...

Fool Moon

Уметничко дело вредно половина милион долари било оштетено во Јужна Кореја, поради еден неверојатен инцидент… Според наводите, еден пар кој го посетил изложбениот простор...

Green Tea

Решението е во природата Витамин Ц се наоѓа во многу растенија како што се лимон, грејпфрут, портокали, киви и многу други. Има исклучителни придобивки...

Fine Living

Златарските производи на познатата куќа Faberge вметнаа ексклузивен подарок вреден 2,2 милиони долари, специјално наменет за љубителите на иконската серија Game of Thrones, како...

Advertisement