Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Роденденски стил на Рита Ора: хеланки од латекс и раскошна блуза

Иако не се забавувала како што знае таа обично, славната пејачка се облече за нејзиниот голем ден во диско комбинација инспирирана од ноќни стилови, во согласност со последниот месец од годината.

Рита Ора има омилена роденденска комбинација во знак на сјајни ткаенини, облекла црни латекс-хеланки и гламурозна сребрена блуза за нејзиниот посебен ден.

Со залижана коса, специјална party шминка со сина smokey eyes комбинација, познатата пејачка гордо позирала на социјалните мрежи.

Рита обожава и светкави парчиња, во нејзиниот плакар има голем број облека кои се совршени за камери, прослави и снимања.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Да се ​​најде вистинското уметничко дело, кое ќе послужи како глазура во новиот дом, може да биде многу исцрпувачка задача … Сепак, купувачот на...

Fool Moon

Светот со нетрпение ги очекуваше вестите за продолжението на снимањето на култната серија Сексот и градот. Оригиналната екипа – Сара Џесика Паркер која го...

Green Tea

Збогатете ја вашата трпеза и испробајте нешто ново и невообичаено. Препорачуваме сладок компир-сладок компир. Тоа е тропско растение и иако се нарекува сладок компир,...

Cotton Club

Новата боја на коса е најбрзиот начин да го промените вашиот изглед. Но, не е лесно за секого да донесе одлука. Бринетите тешко се...

Advertisement