Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Погледнете ги сите маски за лице што ги носат светски познати лица

Некои се сигурни дека маските кои донекаде штитат од коронавирус се модна изјава, на другите не им е грижа, па затоа ги ставаат најчестите хируршки на лицето, а има и такви кои сакаат да порачаат нешто со маски.

View this post on Instagram

#tonight on #kuwtk (in Paris)

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

#cookemaroney #jenniferlawrence

A post shared by cooke maroney (@cookemaroneyy) on

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Последните осум месеци многумина ги опишаа како неверојатни, но и нереални од една страна. Откако го живеевме нашиот нормален ритам на живот, одеднаш сите...

Wall Street

Колку е ефикасен активизмот преку ИнтернетАнти-расистичкото движење Black Lives Matter во Америка масовно се шири низ целиот свет благодарение на социјалните мрежи. Но, се...

Fine Living

Најновата понуда на Hublot ни претстави интересен пресврт…. Швајцарската марка часовници го зеде својот механизам MECA-10, кој дебитираше пред четири години, го зголеми и...

Green Tea

Овошјето е секогаш и во секоја форма здраво. „Обичното“ млеко треба да се замени со млеко од соја. Сок без калории е здрава опција....