Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Пет пролетни бои кои ги освоија светските инфлуенсери со својата убавина

Откако зимските денови се зад нас, иако деновите ги поминуваме претежно дома, тоа е добра можност полека да почнеме да ги средуваме плакарите и да се подготвуваме за топлата сезона.

Пролетна гардероба не мора да значи инвестирање во нови парчиња затоа што можете да создадете стилски комбинации со онаа што веќе го имате. Елементот што го обновува секој изглед е секако бојата.

Благодарение на инфлуенсерите кои продолжуваат да даваат неограничена стилска инспирација дури и за време на пандемија, избравме пет бои кои ќе го подобрат вашето расположение носејќи ги.

Светло жолта

Розова

Виолетова

Зелена

Портокалова

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Уште на влезот се чувствува чудна енергија која не доаѓа од овој свет… Таинственото место кое се наоѓа во близина на Атина речиси никој...

Route 66

Како што дефинира речникот, супернова е експлозија на sвезда… Сега, благодарение на брендот Pagani , тој израз претставува и неверојатен хиперавтомобил со цена од...

Fool Moon

Принцот Хари пристигна во Лондон без Меган Маркл. Како што дознаваме, Хари отпатувал во Англија два дена по смртта на неговиот дедо, принцот Филип,...

Cotton Club

Плетените елеци добија нова популарност минатата година и нема да се откажат од својата позиција и оваа пролет. Ги видовме во колекциите Lacoste и...

Advertisement