Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Не сте виделе поженствени сандали: Ева Лонгорија во модел кој ги освојува сите времиња и одлично и стои на секоја жена…

Западен Холивуд овој пат уживаше во друштво на Ева Лонгорија, која беше таму со кубанската пејачка Глорија Естефан и нејзиното семејство.

Ева Лонгорија ужива во елегантни парчиња облека, па секое нејзино појавување е нов приказ на стил и комбинации кои некако можете да ги копирате.

Познатата актерка се појави во еден холивудски ресторан, а со својата едноставна и впечатлива комбинација ги засени сите присутни. Ева избра портокалово-црвен фустан со ребрести материјал од брендот The Range. Креацијата е со миди должина и има мал шлиц од страна, што ја прави елегантна и забележлива.Со оглед на тоа што убавата актерка обожава високи потпетици, и овој пат избра сандали со кои нема грешка.

Брендот Gianvito Rossi е секогаш хит, а овој пат Ева облече сандали со ПВЦ елементи во златна и беж боја.

Овој тип на обувки неверојатно го разубавува стапалото и ја издолжува ногата, па доколку ви недостасуваат идеи, побарајте нешто слично на некоја позната холивудска ѕвезда.

Својата опуштена и елегантна комбинација ја усогласи со алки, часовник и прстен, а косата ја навитка во меки бранови, што беше доволно да не остане незабележана.

Да потсетиме, покрај безвременските комбинации и стил кои често ни ги презентира, Ева Лонгорија и нејзината пријателка Глорија Естефан се залагаат за подигање на свеста за положбата на Латиноамериканците во Холивуд.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Green Tea

Многу жени фантазираат за телото на познатата руска манекенка и актерка, а сега дознаваме што прави таа за секогаш да биде во топ форма....

Advertisement