Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Не само што им е ист стилот, туку и нејзиниот одраз ВО ОГЛЕДАЛО: Погледнете како изгледа МАЈКАТА Кејт МИДЛТОН (ФОТО)…

Сите коментираат дека е многу забележлива и неверојатната сличноста помеѓу мајката и ќерката.Мајката на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон, Керол е една од жените чиј стил и изглед се коментира кога се појавува во јавноста.

Таа роди три деца и има пет внуци, а стилски наликува како да е генерација на нејзината ќерка Кејт.

Секогаш е стилизирана, а судејќи по нејзините комбинации, сосема е јасно од кого војвотката го наследила вкусот за облекување.

Еден од покоментираните стајлинзи е оној кога двете носеа ист розов фустан кој е составен од две различни розови нијанси. Единствената разлика е во тоа што Керол носи интересен детал за главата, додека Кејт го изостави ова парче.

Коментарите на социјалните мрежи кои се шират се дека Кејт е нејзиниот одраз во огледалото.

Медиумите пренесуваат и дека Керол има прекрасен однос со нејзиниот зет Вилијам и дека нивната врска е проткаена со меѓусебно почитување.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement