Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Неодоливиот шарм на торбите од антилопа

Со нивната бохо-шик привлечност, торбите од антилоп беа потврдени меѓу најпосакуваните модели на сезоната есен / зима.

Дали сте подготвени да изгледате како хероините од седумдесеттите години? Не ви треба многу, само вооружете се со убава торба од антилоп и тоа е тоа! На крајот, со таа бохо привлечност, велурните торби се уште се на врвот на листата на најпопуларни ИТ торби. Единствениот аспект што честопати предизвикува да се откажеме од шопинг е нивната крајна деликатност и страв дека можат лесно да се оштетат. Вистина е, но, доволни се само неколку едноставни трикови за да ги одржите во најдоброто и во полн сјај.

Постојат многу модели кои се нудат, но ние се обидуваме да ви ја олесниме оваа тешка задача ад хок со избирање на најдобрите модели во сезоната: откријте ги во галеријата со фотографии!

neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (8).jpg
BOTTEGA VENETA
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (7).jpg
JIMMY CHOO
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (10).jpg
JIL SANDER
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (9).jpg
GUCCI
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (12).jpg
MANGO
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (11).jpg
GIANNI CHIARINI
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (14).jpg
ZARA
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (13).jpg
JACQUEMUS
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (15).jpg
STAUD
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (16).jpg
THE ROW
neodoljiv-sarm-torbe-od-antilopa (17).jpg
SAINT LAURENT

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Нивните прикази често се гледаат во дворовите и палатите, но исто така и во форма на едноставни декоративни елементи за модерни домови. Кога се...

Fool Moon

Понекогаш е потребно малку да се извадат работите од безбедната зона, со цел да се направат поинтересни. Сигурно ви се случило да имате силна...

Cotton Club

На самиот врв на списокот се наоѓаат варијанти со животински отпечатоци, меѓу кои се повеќе се истакнува отпечатокот од змија. Со овој интересен принт,...

Cotton Club

Црвената е една од омилените кај женскиот пол. Покрај тоа, таа е традиционална боја кога станува збор за новогодишните и божиќните празници. Оваа боја...

Advertisement