Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Нема кој не се свртел кон Кејти Холмс и нејзиниот партнер

Љубовните врски на славните ретко поминуваат незабележани. Едно такво прекрасно лице е актерката Кети Холмс, која никогаш не ги криела своите романси. По разводот со Том Круз, таа била со Џејми Фокс. Додека многумина сметаа дека таа веќе изгубила надеж, Кејти прошета по улиците на Њујорк со готвачот Емилио Витол и оттогаш не се разделиле. Овој пат особено го привлекоа вниманието со своите комбинации на облека, што беше полн погодок!

Поради целата ситуација со пандемијата на коронавирус, повеќето луѓе сè уште не излегуваат од удобни тренерки и лежерни комбинации. Дека оваа година имаме поинаква есен, која може да биде забавна, покажа овој пар. Првото нешто што забележавме е дека тие ги следат трендовите. Годинашен хит на сезоната се повторно земјените тонови, кои никогаш не се доволни. Кејти тоа го покажа со statement долго палто, додека Емилио се истакна со интересно палто долчевита, во прекрасна заедничка комбинација со долгото палто на неговата избрана.

Да потсетиме, оваа двојка често може да се види на улиците на Њујорк, каде што, се осмелуваме да кажеме, престојува модата. Освен тоа, обајцата живеат таму. Неодамна се појавија гласини дека наскоро ќе се преселат во заеднички стан. Додека тоа не се случи, таа ќе продолжи да привлекува внимание во ресторанот на Емилио, но и на улиците на овој голем град.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Неколку едноставни подобрувања во вашата гардероба ќе ве осигурат дека имате совршено стилизирана година… Годината зад нас беше навистина тешка. За време на тоа,...

Fool Moon

Ф ановите со нетрпение го очекуваат продолжението на култната серија на ХБО Макс „Сексот и градот“. Така, според „Дејли мејл“, наместо Саманта (Ким Катрал...

Fool Moon

Лејди Гага е една од оние музичари од светската музичка сцена која нема што не направила – плејада хитови, го освои Златниот глобус, неколку...

Green Tea

Во потрага по идеално тело, ние честопати се лишуваме од својата омилена храна, плашејќи се дека поради тоа ќе се здебелиме. Ова првенствено ги...

Advertisement