Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

На одушевување на бројните обожаватели, Клои Кардашијан ги соблече непотребните парчиња облека за реклама

Откако латино дивата Џенифер Лопез реши да ги соблече своите непотребни партали за да го промовира својот нов сингл, 36-годишната ријалити sвезда Клои Кардашијан следеше сличен начин на промоција.

Членка на најпознатото реално семејство во светот оваа среда на социјалните мрежи објави лансирање на линија обувки за сопствениот моден бренд Good American, споделувајќи фотографии од модната кампања на Инстаграм.

На објавените фотографии, 36-годишната sвезда во улога на модел можеше да се види во јавноста во целосно голо издание.

На едното ги покри стратешките места со модел сатенски чизми кои достигнуваат до бутовите во должина, додека на другата објавена фотографија позира топлес облечена во црна танга со чизми со сличен дизајн.

Како и многу брендови денес, познатата Кардашијан исто така се залага за вклучување на модата кога станува збор за обувки. Како што имаше можност да открие, сите презентирани модели од нејзината колекција доаѓаат во широк спектар на големини и го вклучуваат таканаречениот ѓон Cloud Sole и ергономски дизајнирани потпетици на кои, наводно, работел две години брендот Good American, ко-сопственост на ријалити starвездата.

Цените на нејзините чевли се движат од 900 до две илјади куни, што е количина на презентираните модели чизми.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Законот на бројот 3 се заснова на афирмација и едноставна заповед: „Сè што правите ќе ви се врати тродупло“. Универзумот сака да постигнете сè...

Green Tea

Џени Ривет, личен тренер на принцезата Дајана, откри која рутина за фитнес е одговорна за формата на Лејди Ди и самодовербата што ја имаше...

Fool Moon

Нема ниту еден познат актер од периодот на поранешна Југославија, на кого политичката пауза во 1990/91 година. не му ја комплицираше неговата кариера до...

Cotton Club

Новопечената прва дама на Америка Џил Бајден (69) ги изненади сите на инаугурацијата на нејзиниот сопруг Џо Бајден (78) со избирање фустан со потпис...

Advertisement