Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најмодерниот зимски изглед на Емили Ратајковски

Моделот знае како да привлече внимание дури и во неколку слоеви облека.

Манекенката Емили Ратајковски, во придружба на сопругот Себастијан Беар-Меклард, излезе на прошетка со своето куче низ улиците на Њујорк. И не успеаја да останат незабележани.

Емили Ратајковски за прошетка избра разноврсна тренерка и удобен црн дуксер. Кога станува збор за обувки, таа се одлучи за обични бели патики. Но, главниот дел од изгледот беше светло-црвена преголема ватирана јакна што го криеше стомакот на бремената манекенка, како и капа што одговара на јакната на The North Face. Совршен зимски изглед кој ги обединува сите трендови на сезоната.

И сопругот на славната манекенка Себастијан Беар-Меклард носеше црна тренерка, надополнувајќи го изгледот со жолта јакна. Ја комбинираше јакната The North Face со соодветна капа и неонски патики.

Да потсетиме, Емили и Себастијан Меар-Меклард очекуваат раѓање на нивното прво дете.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Зошто спиеме погрешно?Најчеста грешка е спиењето на страна или стомак. Овие пози се многу удобни и ова е чисто психолошки момент, кој дава чувство...

Fool Moon

Италијанците се нација на естети и хедонисти. Нивниот свет се врти околу задоволствата и убавината, вклучително и жените. Каква е вистинската Италијанка? Самољубие Италијанките...

Fool Moon

ОВЕН ХранаОвните треба постојано да ја надополнуваат својата сила со калорична храна. Месо на прво место, јајца, сирења, но и многу свежо овошје и...

Green Tea

Состојки: 4 компири6 тврдо варени јајца200 гр шунка300 гр тврдо сирење (сирење)1 павлака100гр мајонезсол, бибер Подготовка: Сварете го компирот во кожата и изладете го.Гответе...

Advertisement