Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најмодерен зимски изглед на Емили Ратајковски

Моделот знае како да привлече внимание дури и во неколку слоеви облека.

Манекенката Емили Ратајковски, во придружба на сопругот Себастијан Беар-Меклард, излезе на прошетка со своето куче низ улиците на Њујорк. И не успеаја да останат незабележани.

Емили Ратајковски за прошетка избра разноврсна тренерка и удобен црн дуксер. Кога станува збор за обувки, таа се одлучи за обични бели патики. Но, главниот дел од изгледот беше светло-црвена преголема ватирана јакна што го криеше стомакот на бремената манекенка, како и капа што одговара на јакната на марката The North Face. Совршен зимски изглед кој ги обединува сите трендови на сезоната.

Сопругот на познатата манекенка Себастијан Беар-Меклард исто така носеше црна тренерка, надополнувајќи го изгледот со жолта јакна. Јакна јакна North Face со соодветна капа и неонски патики.

Да потсетиме, Емили и Себастијан Беар-Меклард очекуваат раѓање на нивното прво дете.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Безвременска, чиста и издржлива сива е една од боите што најчесто ја избираме за внатрешна декорација, а доколку сакате да внесете друга посилна боја...

Four Seasons

Само една воздушна фотографија беше доволна за да се заљубите во норвешкиот град Стрин (Stryn). Сместено на југот на Норвешка во лавиринт од острови,...

Fool Moon

Пред дваесет години Џош Хартнет беше еден од најбараните актери во Холивуд и сите му предвидуваа голема слава. Така беше сè до моментот кога...

Cotton Club

Комбинации на бои што вредат да се погледнат! Бојата е деликатна работа. И можеби комбинирањето на боите е една од најтешките работи во модата....

Advertisement