Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Моника Белучи изгледа феноменално во новата кампања на Cartier

Актерката Моника Белучи глумеше во новата рекламна кампања на брендот Картие.

Картие е легендарна марка која произведува накит, модни додатоци и луксузни производи. Тие претставија нова рекламна кампања и ја избраа „најубавата жена на светот“.

Познатата актерка испроба прстени, часовници и нараквици „Love“, кои се едни од најпродаваните парчиња на брендот од 1970-тите до денес.

Патем, Моника Белучи стана амбасадорка на францускиот бренд во 1997 година. Оттогаш, Моника редовно се појавуваше на црвениот тепих облечена во накит од Картие.

01 (2).jpg
01 (7).jpg
01 (4).jpg
01 (6).jpg
01 (3).jpg

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Fine Living

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Advertisement