Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Меган Фокс докажува дека канцелариските панталони и патики се една од најдобрите комбинации

Опуштен и модерен стајлинг на актерката.

Меган Фокс неодамна соработуваше со стилистката Мејв Рајли, која е одговорна за изгледот на Хајли Бибер и на многу други модни познати личности. Нејзините стајлинзи сега се очекува да бидат многу поспектакуларни и поинтересни.

На пример, вчера, додека шеташе низ Лос Анџелес, 34-годишната актерка избра црни панталони „Acne Studios“ со класичен крој, преголем кардиган од Celine, најлонска торба Prada и патики Golden Goose. Шапка, накит и светла шминка со акцент на усните го надополнија необичниот изглед на ѕвездата.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Fine Living

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Advertisement