Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Маргот Роби се пофали со генијален сив костум инспириран од машката гардероба што пристигнува со потписот на еден од омилените хај-стрит брендови…

Австралиската актерка Маргот Роби деновиве престојува во Њујорк каде почна да го промовира новиот филм ‘Amsterdam’, а во оваа прилика посебно внимание посвети на својот стајлинг. Пред да пристигне на црвениот тепих, една од најубавите холивудски актерки продефилираше низ улиците на Њујорк во шик издание во кое главна ѕвезда е во сив костум потпишан од еден од омилените хај стрит брендови, а го зачини својот стајлинг со скапи модни додатоци…

Како и многу дами од светот на Холивуд, така и 32-годишната актерка Маргот Роби не е имуна на парчињата по пристапни цени потпишани од популарните улични брендови, а овие денови прошета уште едно одлично издание по улиците на Големото јаболко.

Ѕвездата на филмот „Волкот од Волстрит“ скокна во генијален костум со темно сива боја, инспириран од машката гардероба, а пристигнува со потписот на шпанскиот бренд Mango.

Заедно со јакна со струк и панталони од цигари со ласкав шлиц, овој костум вклучуваше и минијатурен елек кој австралиската убавица го носеше во форма на горен дел.

Со оделото, атрактивната русокоса искомбинираше препознатливи и скапи аксесоари со потписот на дизајнерот, па своето место во нејзиниот изглед го заслужија лакираните црни чевли со шлиц и црната чанта со потписот на Prada.

Беспрекорното дневно издание таа го заокружи со црни очила за сонце со потпис на француската куќа Chanel, за кои таа има улога на лице.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Ferrari го започна развојот на моделот Purosangue во 2017 година и официјално ја потврди веста за производството на својот прв SUV една година подоцна....

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Advertisement