Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Колекцијата на костими за капење Gigi Hadid x Frankies е едноставно совршена. Имаме мал преглед…

Конечно пристигна новата колекција на Gigi Hadid x Frankies! Калифорнискиот бренд за костими за капење Frankies Bikinis повторно маѓепса, а целата колекција е резултат на заеднички напор. Инспирацијата зад целиот дизајн лежи во земјоделските корени на Џиџи во нејзиниот семеен дом во Пенсилванија, во природа. Парчињата комбинираат женственост и националност, а се претставени преку шарени и цветни принтови, деколтеа и возбудува во бледа, бела и пастелни бои низ нијанси на сина боја.

Целата кампања ја претставија манекенката Џиџи Хадид и сопственичката на брендот Frankies Bikinis Франческа Ајело.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Пејачката Лана Дел Реј беше уловена од папараците на плажа во Рио де Жанеиро, а во преден план е нејзиниот изглед кој многу се...

Green Tea

Ако сте работеле неуморно цел живот за да станете еден од најбогатите луѓе на планетата, ќе ви биде простено што сакате да забавите, да...

Cotton Club

Познатата оскаровка Џесика Честејн изгледаше одлично пред студиото на NBC во Њујорк. За снимањето на Today Show, 46-годишната актерка се одлучи за комбинација на...

Fool Moon

Познатиот холивудски актер и заводник Ал Пачино чека дете со својата девојка Нур Алфала, која е во осмиот месец од бременоста. Оскаровецот (83) и...

Advertisement