Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

КЕЈТИ ХОЛМС ОДРЖА ЛЕКЦИJA КАКО ДА СЕ ОБЛЕКУВАТЕ ЗА РАБОТА: Овие фармерки се тренд број еден за лето, а чантата е безвременско парче…

Од фармерки до чанта – Кејти Холмс дефинитивно знае како да се облече за на работа ова лето.

Кејти Холмс во последните неколку години не се појавуваше често во јавноста, но секогаш кога ќе се појави не воодушевува со својот стил. Оваа недела таа уште еднаш покажа како се носи смел аутфит, на прошетка во Њујорк.

Во т.н фармерки Chanel, бел топ, кроп јакна со широки прерамки и класична чанта Chanel,Кејти беше подготвена за важен деловен состанок. Буре моделот на фармерки, препознатлив по широките „буре“ чорапи, е тренд број еден ова лето, а освен што е модерен, многу е практичен и за високите температури.Кејти е одличен колекционер на чанти на Chanel,а покрај овој класичен модел со флап, во својата колекција ги има и Chanel 19, Chanel хобо и многу други модели.

Ако ова лето го поминете во канцеларија, инспирирајте се од овој беспрекорен аутфит!

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement