Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Кајли Џенер ги шокираше обожавателите носејќи лавовска глава на црн фустан…

Ваков стајлинг досега не сме виделе…

И токму кога ќе помислите дека сте ги гледале сите изложби во светот на модата, се појавува реалити ѕвездата Кајли Џенер и ни покажува дека изненадувањата никогаш не завршуваат.

Кајли реши целосно да ги шокира своите фанови со тоа што на црн фустан облече голема лавовска глава.

Таа го избра овој стајлинг за модната недела во Париз при нејзината посета на ревијата „Schiaparelli“.

Присутните беа прилично збунети кога ја видоа Кајли како се спушта по скалите со лажна животинска глава закачена на нејзиниот фустан.Присутните беа прилично збунети кога ја видоа Кајли како се спушта по скалите со лажна животинска глава закачена на нејзиниот фустан.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Добро утро!” – оваа реченица не е без причина. Ако добро го започнеме денот, голема е веројатноста дека и остатокот од денот ќе биде...

Cotton Club

Во Мајами, Флорида, се одржа светската премиера на филмот „Магичен Мајк: Последниот танц“. Во тој град, познат по забавите и незаборавните ноќи, се одвива...

Wall Street

Ким Кардашијан конечно беше таа што ја направи победничката понуда за парче редок накит со дијаманти, кое беше продадено од аукциската куќа Sotheby’s на...

Route 66

Ова е најмоќниот производствен Aston Martin досега, и најбрзиот DBS досега. Достапен во Coupe и Volante форма, DBS770 Ultimate ќе се произведува во строго...

Advertisement