Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Како Викторија Бекам работи од дома?

Обичните смртници ги претворија своите домови во канцеларии оваа година, а новата работна облека стана хеланки и маици со тренерка. Дали сме сами во ова? Се сомневаме.

Но, Викторија Бекам никогаш не се обиде да биде обична смртница, па на својот Инстаграм профил објави фотографии како тоа го прави – во типична ВБ поза со едната нога крената на софата, покажа како може да се работи опуштено од дома во фармерки и џемпер.

Викторија дизајнираше нова колекција за својот бренд Викторија Бекам, која одговара на новите услови за живот и новите потреби за удобност, во кои главната улога ја играат меките плетени работи, џемпери со сјајни конци и различни модели на фармерки.

Домашните аутфити на Викторија Бекам се инспирација за работа од дома 2.0! Хеланките се враќаат на дното на плакарот…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Како да се зајакне имунитетот? Еден начин е да се следи внесот на цинк. Поради некоја причина, овој микроелемент често се заборава, иако неговиот...

Cotton Club

Комбинации на бои кои вреди да се погледнат! Бојата е деликатна работа. И можеби комбинирањето на боите е една од најтешките работи во модата....

Green Tea

Суви снегулкиЖитарките за појадок често содржат многу јаглени хидрати и шеќери. Како резултат, тие можат да доведат до скок на шеќерот во крвта што...

Route 66

Автомобилската индустрија можеби ја изгуби фантазијата за дизајнот во последните неколку години, но италијанските креативци сè уште се држат. Една од таквите дизајнерски куќи...

Advertisement