Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ирина Шајк нуди инспирација за свежи пролетни утра

Пролетта е пред нас, но додека деновите не станат потопли и посончеви, треба да се справиме со ниските температури.

Вистинската кралица на уличниот стил, Ирина Шајк, нуди инспирација и го има одговорот на славното прашање што не мачи – „Што да облечеме утрово?“

Вчера, Ирина e забележана на улиците на Њујорк во светли фармерки, Coach палто во кремаста боја и додатоци за топло крзно. Секако, тука играат и модни додатоци кои го надополнуваа нејзиниот лежерен изглед – кожна торба во боја на коњак што одговараше на кожни нараквици, светли чизми, пар очила и секако маска за лице. Аутфитот е лежерен, но, со шик изглед.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Најновиот дом на брендот Versace сака да го направи вашиот ентериер уште помодерен … Италијанскиот луксузен бренд штотуку ги отвори вратите на својата нова...

Fool Moon

Во последната година видовме дека се сменија многу од она што го знаевме. Сепак, некои работи и понатаму остануваат исти. Социјалните мрежи сè уште...

Green Tea

Ви откриваме сè што треба да знаете! Во заедницата на нутриционисти, познати по специјалните хранливи состојки, но и разни животински и растителни производи што...

Cotton Club

Во свет каде што зборовите пандемија, карантин, вакцина и ограничувања се користат почесто отколку што би сакале, модата нè потсетува дека треба да се...

Advertisement