Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Заводливо и провокативно: Бела Хадид во тотален кожен изглед

Манекенката сподели фотографии од нејзината лична архива.

Модната недела е во полн ек во Париз. А, тоа значи дека сите топ модели, вклучително и Бела Хадид, сега се собраа во центарот на Франција. Ѕвездата со задоволство ги извести фановите на Инстаграм. Покрај тоа, Бела објави низа слики од минатата година во Париската модна недела.

На фотографијата, манекенката позира во позадината на Ајфеловата кула во секси кожен изглед, кој се состои од топ, тесни панталони и кошула, кои Бела лежерно ја закачи на рамото. Сигурни сме дека новите фотографии од тековната Модна недела нема да бидат помалку жешки.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Fine Living

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Advertisement