Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Живописна горна облека што ќе го подобрат вашето летно расположение

Среќно влегуваме во „срцето“ на летото. Дојде јули и останува само да го обезбедиме – метафорички и буквално – нашето летно расположение. Интензивните нијанси ќе ни помогнат да го постигнеме ова на најдобар начин.

Маиците се клучна „состојка“ на нашата секојдневна облека, затоа што решивме да ги комбинираме со многу делови од нашата гардероба, од панталони и здолништа до шорцеви и фустани за повеќе стилови.

Обновете ја вашата колекција со нови и модерни парчиња кои ќе ве наградат и ќе го донесат летото на вашиот изглед.

Во галеријата ги собравме најмодерните дизајни што ќе ве воодушеват.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Топ моделот Александра Агостон е заштитно лице на кампањата на брендот Викторија Бекам за сезоната есен/зима 2021 година. Колекцијата, инспирирана од денешните потреби, снимена...

Fine Living

Наместо непотребно горење на дрва, што денес е вообичаена практика поради хиперпродукција и при која се ослободуваат штетни емисии на јаглерод диоксид во атмосферата,...

Four Seasons

Јужнокинескиот карст на почетокот звучи како евтина роба од Ebay, но не мора да биде. Во овој случај, зборуваме за нешто толку вредно и...

Fool Moon

Карл Лагерфелд, великанот на светската модна сцена, беше еден од најголемите таленти на 20 век и во исто време колекционер со ненаситна жед кога...

Advertisement