Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ева Лонгорија блеска во фустан дизајниран од нејзината најдобра пријателка Викторија Бекам…

Лонгорија мами воздишки во секој фустан на Викторија Бекам, но овој привлече посебно внимание.

За време на посетата на детскиот дом во Марбела, „Куќата на ангелите“, Ева Лонгорија носеше фустан дизајниран од нејзината најдобра пријателка Викторија Бекам.

Ѕвездата на „Очајни домаќинки“ се занимава со хуманитарна работа и е долгогодишен член на фондацијата „Глобал Гифт“ која се грижи за децата и жените ширум светот. Таа ја користи секоја добра прилика да донесе дел од прекрасните модели на нејзиниот омилен дизајнер и голем пријател, познатата Spice Girl.

Во оваа прилика, Ева шармантно прошета во лимон-жолт долг фустан со суптилни врвки, но многу предизвикувачки поради длабокиот отворен грб.

Очигледно, Ева и верува на својата пријателка Викторија Бекам кога станува збор за фустаните во кои се појавува на вакви настани, бидејќи секој во кој била досега се издвојувала и целосно го истакнувала само најдоброто на фигурата на оваа занесна бринета.

Со интензивната и доминантна боја на овој заводлив фустан, Ева го истакна својот совршен тен и очите со суптилна шминка и нежно розов кармин, со малку розево руменило.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Ferrari го започна развојот на моделот Purosangue во 2017 година и официјално ја потврди веста за производството на својот прв SUV една година подоцна....

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Advertisement