Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Дали Можете да носите фустан како на Хајди Клум?

Има фустани кои многумина можат да ги носат и има фустани кои може да ги носи само Хајди Клум.

49-годишната манекенка се појави на настан организиран од брендот Dolce & Gabbana во Лос Анџелес, во најпровокативниот фустан досега – краток, длабок грб, со светки, со исечоци на сите страни кои бараат голо тело одоздола, без едно парче долна облека.

Заедно со сребрениот светкав фустан, Хајди ги спои сандалите со прерамки со вртоглаво високи потпетици, а имаше и чанта во облик на писмо во иста боја.

Иако е доволен само еден мал погрешен чекор за да се видат деловите од телото кои вообичаено се покриени, Хајди јаносеше тоалетата со природна леснотија, веројатно користена за да „провоцира“ со својот изглед.

Само еден ден претходно, Хајди облече фустан од сирена, исто така во сребрена боја, со најдлабоко можно деколте и успеа да ги засени сите гости на премиерата на „Jurassic World: Supremacy“

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement