Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Гламурознo издание,Кејт Хадсон и Голди Хоун! Мајка и ќерка го освоија црвениот тепих со елегантни изданија (ФОТО)…

Актерката Кејт Хадсон и нејзината мајка и холивудската ѕвезда Голди Хоун се истакнаа синоќа на премиерата на најновиот филм на Кејт „Glass onion: A Knives out Mystery“ во Лос Анџелес.Мајката Голди Хоун и ќерката Кејт Хадсон ги засенија сите присутни и допридонесоа за позитивната атмосфера бидејќи не ја тргнаа насмевката од нивните лица.

За оваа посебна пригода и двете избраа впечатливи креации, па едноставно не се знае која беше поубава.

Актерката Голди Хон ги воодушеви сите присутни со црн комплет со раскошни сиви детали на наметка и металик чевли. Гламурозен и недооценено, а сепак впечатливо благодарение на сивите орнаменти.

Ѕвезда на вечерта секако беше Кејт Хадсон, која се истакна во раскошниот фустан со долги широки ракави со светкави детали, а може да се каже дека блескаше со полн сјај. Тоа е, инаку, креација на Ели Саба од couture колекцијата за есен 2022 година.

Главниот додаток на двете дами беше нивната прекрасна насмевка која ја донесоа на црвениот тепих.

Да потсетиме, актерката Голди Хоун ја доби ќерката Кејт со поранешниот сопруг Бил Хадсон, со кој го има и синот Оливер, додека синот Вајат од бракот со Курт Расел.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Добро утро!” – оваа реченица не е без причина. Ако добро го започнеме денот, голема е веројатноста дека и остатокот од денот ќе биде...

Cotton Club

Во Мајами, Флорида, се одржа светската премиера на филмот „Магичен Мајк: Последниот танц“. Во тој град, познат по забавите и незаборавните ноќи, се одвива...

Wall Street

Ким Кардашијан конечно беше таа што ја направи победничката понуда за парче редок накит со дијаманти, кое беше продадено од аукциската куќа Sotheby’s на...

Route 66

Ова е најмоќниот производствен Aston Martin досега, и најбрзиот DBS досега. Достапен во Coupe и Volante форма, DBS770 Ultimate ќе се произведува во строго...

Advertisement