Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Викторија Бекам ја откри својата сензуалност во смарагден фустан

Ќе позелените од љубомора и веднаш ќе посакате да го поседувате истото парче облека.

Викторија Бекам ја објави својата најнова колекција Resort 2022 на својот профил на Инстаграм, давајќи ни увид во тоа што да очекуваме. Судејќи според воведната креација за која самата била модел, нè чекаат некои одлични работи од асортиманот, кои ќе ги обожаваме.

Модна дизајнерка, зрачела со елеганција во смарагден фустан со свилени прерамки. Позирајќи во барот, таа ни го покажа кројот со отворен грб, кој се шири во здолништето, што сензуално паѓа на подот.

Потоа ни го покажала предниот дел од фустанот, кој елегантно ја следеше нејзината фигура, покажувајќи како овој модел може да се носи без градник.

Не можеме да не добиеме впечаток дека само овој сензуален тоалет нè потсетува на оној што Кира Најтли го носела во филмот „Atonement“! Фустанот, како и остатокот од колекцијата – што после овој приказ на социјалните мрежи, сè уште не е во продажба, а кога ќе биде, цената на ова задоволство ќе изнесува 825 фунти.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Многу сопственици на куќи денес, барем оние што можат да дизајнираат свој дом, избираат винарски визби како една од клучните простории… Кога треба да...

Wall Street

Просторот за криптовалути сега вреди над 2 трилиони долари, и сите од производители на автомобили од висока класа до луксузни туристички компании се борат...

Fool Moon

Пинк често се смета за женствена, несериозна, нежна, романтична … но низ историјата ја носеа моќни жени кои беа незаборавни во фустани во различни...

Cotton Club

Новиот простор од 800 квадратни метри ќе го содржи најдоброто од овој бренд, вклучувајќи колекции Ready-to-Wear, чанти, чевли и додатоци. Исто така, ќе содржи...

Advertisement